En iyi 10...

Basında Biz / En iyi 10...

En iyi 10 bebek marketi

4 Şubat 2005

En sabırsız bekleyişin, en tatlı heyecanın kaynağı bebekler için arayış hiçbir zaman bitmez. Anne babalar, kendilerine göstermediği özeni çocuklarına gösterir, kendilerine harcamadıkları parayı onlar için rahatlıkla gözden çıkarır. Bu hafta jüri üyelerimize bebeklerin çok sayıda ihtiyacının karşılanabileceği en iyi adresleri sorduk. 

Jüri üyeleri, bebek marketlerinin yanı sıra, bu konsepte uygun olmayan, sadece belli bir alanda uzmanlaşmış iyi adresler de verdiler. Şık ve rahat ayakkabılar için Kadıköy'deki Nubebe, Kozyatağı Carrefour SA'daki Panda Ayakkabı, bebek mobilyasında Feneryolu'ndaki Guliver, bebeklerinin odalarını baştan tasarlamak isteyenler için de Etiler'deki En Mimarlık, Mika Dekor önerildi. Bebeklerin tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği en iyi 10 bebek marketi listesinde ise birçok mağazaya sahip büyük zincirler öne çıktı.

BEBE VE ÇEYİZ SARAYI

Her türlü ürünün ucuzu var 

Sultanhamam'da 14 mağazaları var. 0-3 yaş grubu bebek ve çocuklar için biberondan beşiğe, banyo araç gereçlerinden giyime kadar çok çeşitli bebek ürünlerini ucuza bulmak mümkün. Bebek ve Çeyiz Sarayı'nda sezon anlayışı yok. Genel bir yaz - kış sezonu olmasına rağmen her mevsim için ürünler mevcut. Pazar günleri hariç her gün sabah 08.00 ile akşam 18.00 arası Bebe ve Çeyiz Sarayı'nı ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hacıküçük Camii Sokak, Havuzlu Han, No: 20/1-2-3-4-5-7-8-9-10-11-13-14 Sultanhamam İstanbul. Tel: (0212) 522 34 04